Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció idején miért...

Menstruáció idején miért gyorsul fel az emésztés?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem gyorsul fel
2008. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt honnan veszed? én szerintem inkább lelassul.
2008. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem mindig felgyorsul.puffadt a hasam olyankor, gyakran akár a hasam is megy, és nem ritka h naponta többször kell nagydolgozni, gyakran olyan is, mintha menne a hasam.
2008. nov. 12. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom. Máskor van, hogy csak hetente egyszer megyek vécére, olyankor meg napjában többször is. De az okát nem tudom én sem.
2008. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokan vagyunk így ezzel! Szerintem ilyenkor a szervezet

a gyakori wc látogatésok alkalmával is tisztulni akar, nem csak a mensivel. Valahol olvastam régen, de lehet, hogy rosszul emlékszem.

2008. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A méh összehúzódása (menstruációs görcsök) kihatással van a belekre is, azokat is megmozgatja. Ezáltal gyakrabban mész wc-re is, hiszen székelésre serkenti a szervezetet.
2008. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen nálam is ezvan mindig többet járok kakilni és pisilni is
2008. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt már én is tapasztaltam. Olyankor gyakrabban megyek vécére, naponta többször is.
2009. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!