Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség után vagyok, nem...

Terhesség után vagyok, nem tudom számít e. Fizikai tevékenység hatására az egész arcom elkezd zsibbadni, bizseregni, más esetleg tapasztalt ilyet? Esetleg mitől lehet ez tipp? Korábban nem tapasztaltam ilyet.

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor szültél?
2019. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

9,5 hónapja, lassan 10 hónap

2019. jún. 13. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb mióta van ez az arczsibbadás? Pont a szülés óta? Ha mostanában kezdődött, akkor a meleg is okozhatja, még az egészséges szervezetet is megviseli ez a nagy hőség.
2019. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szülés után jelentkezett, de még a nagy melegek előtt

Kicsit megijedtem, mert szemem is lüktetett eléggé

2019. jún. 13. 21:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Én közvetlenül a szülés utáni hetekben szédültem, amikor pl teregettem, porszívóztam, sajnos nem bírtam ki, hogy ne csináljam.

Van vérnyomásmérőd? Ilyenkor, amikor zsibbsdsze, meg kéne mérned. Pihenés esetén gondolom elmúlik. Én a helyedben elmennék a házi orvoshoz, ha a szülés óta tart, akkor szerintem azzal van összefüggésben.

2019. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Az a baj hogy mire oda jutok hogy megtudom mérni jobban vagyok de általában alacsony nagyon, a pulzus meg magas, és az egész arcom zsibbad

2019. jún. 14. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha elmúlik addigra, akkor is jelezd. Ő tudni fogja mi okozhatja.
2019. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig úgy tapasztaltam hogy a vérnyomásom leesik, a pulzus pedig felmegy
2019. jún. 14. 22:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keringési rendszerben lehet egy kis fennakadás, Heves szívdobogás - érzésed is van? Esetleg nagyobb fokú izzadás ilyenkor (nem a hőség miatt)
2019. jún. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen 😮

Van olyan hogy ébredni is arra ébredek.

És ezzel mit lehet csinálni?

2019. jún. 15. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!