Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem lenne betetem es...

Ha nem lenne betetem es elkezdenek verezni ugyh kozepesen akkor mennyire viseli el a bugyi?

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát általában nem kezd el csak úgy a semmiből ömleni, mintha kinyitnának egy csapot, mikor megjön, szóval valamennyi időt kibírna a bugyi, aztán átázik. Passz, hogy mennyit, attól függ, milyen erős a vérzés. Van akinek órákig csak pecsétel, másnak meg beindul hamar.
2019. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól is függ milyen bugyi: pamut, műszálas, tanga stb. Szerintem egyébként nem nagyon bírná egyik sem, ha elkezdődik a vérzés komolyabban, és nem csak pecsétel, maszatol. Lehet, h pár cseppet elbírna, viszont, ha olyan lesz a bugyi akkor már nem tapad úgy hozzá a betét,így könnyebben elmozdul.

Én még sosem jártam így hálistennek, mert én úgy szoktam, ha már érzem, h bármikor elkezdődhet, inkább teszek be egy betétet. Főleg, ha el kell mennem itthonról. Még mindig jobb, az ha még sem kellett volna, és "tiszta" marad, mint az, h esetleg kellemetlen szituba kerüljek, mert nincs rajtam betét. Mondjuk engem nem zavar egyáltalán a betét, szóval úgy vagyok vele, mindegy, h egy nappal többet vagy kevesebbet hordom. Tudom, sokakat zavar ők vagy tampont használnak, vagy eldönthetik, h melyik zavarja jobban: plusz egy napig betétet hordani, vagy bevállalni, hogy esetleg balesetes lesz néhány ruhadarab..


32/n

2019. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!