Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem nézek ki jól és zárkózo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek ki jól és zárkózott vagyok, akkor jobban járnék, ha abbahagynáa nornális barátnő keresését és elkezdenék prostizni?

Figyelt kérdés
19F
2018. jan. 18. 22:44
1 2
 1/12 anonim válasza:

Anyagilag nem járnál jól az biztos!

Plusz ha a könnyebb utat választja az ember akkor ne csodálkoz ha nem találsz csak prostikat!

2018. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Havi 1-2 alkalmat szerintem megengedhetnék magamnak legalább. Nem járok szórakozni sehova amúgysem, meg max. elmennék diákmunkázni.
2018. jan. 18. 23:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy igazi barátnőt kell keresned a prostiktol nem lesz neked jó hidd el tapasztalat.
2018. jan. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam, de nem ment.
2018. jan. 19. 09:48
 5/12 anonim válasza:
Ez nem olyan dolog amit érdemes feladni! Várni kell rá még ha sok idő is. Picit legyél bulisabb ismerkedj bátran próbálj meg nem zárkózottan élni.
2018. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már próbáltam ismerkedni. Interneten is. Több hónap alatt összesen 1 randim lett és azt is elbasztam. Egyszerűen nem jövök be a lányoknak.
2018. jan. 19. 12:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Ember ne sajnáltasd magad èn is ma megyek bulizni próbálj meg lányokkal beszèlgetni legyen ez a cèl mèg ne akarj összejönni velük. Majd ha már jól megy a beszèd akkor utána lehet továbblèpni.nekem is most az a cèlom 3 lányhoz odamenni ès beszèlni velük ha ez megvan akkor már jó vagyok. Kis cèlok legyenek aztán jöhetnek a nagyobbak.
2018. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor jobb lenne éveken keresztül próbálkoznom addig, amíg valaki szánalomból össze nem jönne velem?
2018. jan. 19. 15:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam.De a prostiktol nem leszel előrèbb egy idő után már hiányozni fog a szerelem.
2018. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan prostizz. Nekem sem volt még soha barátnőm és már 4 éve, hogy prostizok heti egyszer.
2018. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!