Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit használtatok a fogamzás...

Ti mit használtatok a fogamzásgátló tabletta abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Egyéb okok miatt el kell hagynom a tablettát és most egy jó alternatíva után nézek. Tudnátok nekem segíteni? Inkább a hormonmentes irány felé hajlok. Óvszert nem használhatók allergia miatt, és a spirált sem preferálom. A segítőkész válaszokat nagyon megköszönném!

2019. jún. 13. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Ami a hormonmentes oldalon van abból van 1-2 dolog amiből rengeteg baba lett (szerintem itt is rengeteg olyan volt egy időben de más fb csoportokban lassan van egy egész olyan baba közösség😅)

Lehet hogy most akkor nem tablettázzol vagy esetleg kipróbálsz egy nagyon alacsony hormontartalmút, ajánlatos ilyenkor más orvossal is beszélni. A megszakításos és egyéb ilyen módszerek meg nem feltétlenül a legjobbak, van akinek x ideje jól megy de az egyik ismerősöm hőmérőzött, nézte az ovulációját és mégis összejött neki 2 pozitív teszt (amit nem akart) spontán kilökődés miatt..

Ha most nincs senkid akkor szerintem nem is baj ha nincs tabi, ha van akkor tényleg másik orvossal is beszélj el a sajátodon kívül, hogy mit javasol

2019. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!