Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem jon meg? Tobbi lent.

Miert nem jon meg? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2.5-3 hete tortent egy kis baleset a baratommal, nem elvezett belem meg idoben kapcsoltunk. Az aktust koveto heten kelett volna valamikor megjonnie a mentsruaciomnak, ami bar kesve de meg is jott. Nagyjabol egy oraig vereztem, akkoris keveset es azota semmi. Edesanyam eloszor beagyazodasi verzesre gondolt de hala istennek az nem lehet. Csinaltam mar tesztet mivel letelt a ket het de mindegyik negativ. Ebben az esetben, mivel nemvagyok terhes, mi okozhatja hogy nemjon/jott meg normalisan? Ertelmes valaszokat elore is koszonom. :)

2019. jún. 15. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, más miatt van cikluszavarod. De remélem tanultál az esetből, és nem játszatok orosz rulettet, mert ugye tudod, hogy hiába kapja ki a lécet időben, az előváladékban is van spermium??
2019. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Igen! Tisztaban vagyok vele. Eddig is figyeltunk, ezutan is fogunk. Egyszeri alkalom volt de koszonom a gyors valaszt. Barmi otleted van mitol lehet cikluszavarom? :)
2019. jún. 15. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb ha elmesz orvoshoz. Nekem pl aprilisban jott meg utoljara, majusban semmi hanem 2 hetig barnaztam csak... elmentem orvoshoz, vizsgalat+ultrahang, nem talalt szerencsere semmi rendelleneset. Most norcolutot irt fel, azt fogom szedni, h majd utana rendesen megjojjon, de el kellene mennem hormonvizsgalatra is. Millio dolog okozhatja, hiaba tippelunk, nincs ertelme. :/
2019. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!