Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok olyan nőgyógyászt...

Tudnátok olyan nőgyógyászt ajánlani, aki rájött vagy észrevett vmi olyan problémát/ eltérést amit előtte sokáig más doki nem?

Figyelt kérdés

#probléma #alapos #nőgyogyasz #észrevette #más nem
2019. jún. 16. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Vojcek László, az Irgalmasrendi kórházban.
2019. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Cziáky Tamás pénteken tudtam meg,hogy PCOS-em van amit 2 év alatt nem tudott megmondani más. Ő pedig az elsőt alkalomkor észre vette.
2019. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem konkrét ember, de bőr és nemibeteg gondozóban szakorvos. Évekig mászkáltam nőgyógyászokhoz, ahol vagy hasraütésszerűen írtak fel valamit, vagy esetleg találtak egy minimális e.colit és arra kezelgettek. Az is szóba jött, hogy vaginizmusom van és pszichés okok miatt fájnak az együttlétek. Elmentem teljes std szűrésre, kiderült mi a bajom. Nem is értem miért nem jutott hamarabb eszembe, vagy miért nem zavart el a nőgyógyász miután 3 hetente jártam hozzá...
2019. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dr. Koppan Miklós. Évekig nem jöttek rá, hogy mitől van szinte folyamatosan menzeszem. Ő pár perces uh vizsgálattal megállapította.
2019. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mi volt az oka? Mióma esetleg?
2019. jún. 18. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!