Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kecskemétiek! Babát szeretnénk...

Kecskemétiek! Babát szeretnénk a párommal, és egy nagyon jó nőgyógyászt keresek, akinél lehetne császárral szülni! Tudtok ilyen ajánlani? Dr. Benczik András jó doki? Ár kategóriában, hogy mozognak az orvosok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ajánlom neked a Tankó András "Juniort",hogy menj el hozzá.Fiatal, nagyon rendes és látszik hogy ért hozzá. Én 6 orvos után mentem el hozzá egy 12 év óta tartó problémával, mert senki előtte nem tudta, mi a bajom. Ő a tüneteim alapján megmondta,hogy mi a bajom és meg is mutatta az ultrahangon.Azóta sikerült tünetmentesnek lennem 12 év után először.Ne lepődj meg, úgy öltözik,mint Colombó hadnagy, közben olyan helyes,mint az állat..:-)

A Rákóczi utca 5 száma alatt rendel.

Tel:30/257-50-78


Őt kell felhívnod és Ő ad időpontot, hétfőn és kedden rendel.Ez magánrendelés.Tőlem először 7000-t kért, de mindent megcsinált a rákszűréstől kezdve az ultrahangig, most legutóbb 8000 kért egy vizsgálatért.

2011. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem manapság már mindenkinél szülhetsz császárral, ha akarsz, előre meg lehet azt beszélni velük, hogy legyen rá indok. Én szültem Bentzik doktornál is, rendes volt, de hallani róla is sok negatív dolgot, mint ahogyan minden dokiról. Én a fiatalokat ajánlanám: Nagy Károlyt (nála is szültem, messze a legnormálisabb orvos, akivel valaha találkoztam), vagy Bakó Ferencet. Árkategóriában szerintem ők nagyjából egy síkban vannak, de nem hiszem, hogy bármelyik orvos kikötné, mennyit szeretne. Én mindig magam döntöttem el, és nem is volt gond belőle. Szerintem a személyes szimpátia a doki iránt a legfontosabb, én legalábbis így tudok csak megbízni benne. Sok szerencsét! :)
2011. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fiatal dokit szeretnél, akkor közülük dr. Bakó Ferencet ajánlanám. Iszonyú kedves, és jó doki. Igaz, a többit csak hallomás alapján ismerem, így nincs viszonyítási alapom. Én dr. Koncz Istvánnál Szültem. Császárral. Igaz az első nem így lett tervezve. Nem tudom, azóta nyugdíjaztatta -e magát.
2011. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy mindenki mást mond. :-) Így nehéz dönteni, de remélem sikerülni fog. Szülésnél mennyit kérhetnek, illetve ti mennyit adtatok? Akkor szerintetek meg lehet beszélni a császárt, mert én nagyon félek a természetes úton való szüléstől.
2011. jan. 10. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Dr Bakót ketten is ajánlottuk, de ha felmérést szeretnél készíteni, v kérdésed van, az iwiw-en van egy klub, ahol kb 600 anyuka van, mind kecskeméten szült. "Kecskeméten szülő anyák"
2011. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A szülés átlagára tavaly 40 ezernél kezdődött, attól függően, kinek mi fér az arcára. A császár drágább, de orvosa válogatja. A fiatalok nem kérnek túl sokat, az idősebbek inkább. / Amúgy biztos vagy a császárban? Én az elsőt simán szültem, a másodikat császárral (muszáj volt), de a császár százszor jobban megviselt.... Bocs az off-ért!:)/
2011. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon biztos vagyok a császárban. Nagyon félek a szüléstől és a fajdálomtól, de mivel nagyon szeretnénk babát, így a számomra kevésbé rosszabat választom. :-)
2011. jan. 17. 08:30
 8/8 anonim válasza:
Korányi Lászlót ajánlom, tapasztalt nagyon jó szakember, nem az a "nyálas" típus. Több mint tíz éve hozzájárok, nem váltanám le senkiért.
2011. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!