Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tejsavas irrigálás hogyan?...

Tejsavas irrigálás hogyan? Milyen mélyre? Meddig? Hogyan fertötlenítsem?

Figyelt kérdés

Az orvos írt fel heti 2x ilyen tejsavas irrigálást. A gyógyszertárban keverik a tejsavat vagy ilyesmi. A készülék már meg van hozzá, de azt mondta hogy 1 literben kell egy teáskanálnyit feloldani. De ez a szerkezet max 3dl-es lehet. Bontsam fel 3 reszletbe? Egyáltalán mind az 1 litert fel kell nyomnom? Illetve milyen mélyre kell betolnom? Meg ha heti 2x kell mennyi ideig ajánlatos ezt csinálni? Azt mondta a doki, hogy menjek vissza 3 hónap múlva, de azt nem mondta hogy meddig csináljam ezt. És a szerkezetet mivel érdemes lefertőtleníteni?

Kicsit félek ettől nem tudom érezhető-e. :D Olvastam, hogy sokan ellene vannak, de a doki azt mondta hogy a folyásom túl nyúlós. Meg fura szavakat is használt. Rengeteg kúrán vagyok túl különböző gyulladások miatt. Valószínűleg azok se tettek jót a hüvelyflórámnak.

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2019. jún. 18. 01:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kellen találni, hogy mi a gyulladások forrása.
2019. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!