Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kell használni helyesen...

Hogy kell használni helyesen az intimzuhanyt?

Figyelt kérdés

Az orvosom ajánlására, mivel egy héten belül meg fog jönni a menstruációm, (gyógszertári) tejsavas hüvelyöblítést kellene végeznem.

A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor a folyadékot benn kell tartani valamennyi időre, vagy tényleg csak bemegy és kijön? (mert utóbbinál nem értem, hogy a tejsavbaktériumok hogy tapadnak meg)



2018. nov. 28. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor en ilyet hasznaltam, kicdit hagytam benne. De eleg sok sz*rt olvastam ezekrol az eszkozokrol, inkabb maradtam a kupnal. Az tuti felszivodik:)
2018. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bent hagyni nem tudod, mert kifolyik a víz. Ennek az a lényege, hogy kiöblíti a hüvelyed egy tejsav baktériumokat tartalmazó vízzel. Így megfelelően savas közeget biztosít és a jó baktériumokat is visszatelepíti ami a nyálkahártya védekezését biztosítja. A felesleges váladékot pedig eltávolítja.
2018. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!