Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz ez? Küret után 11...

Menzesz ez? Küret után 11 nappal már menzesz?

Figyelt kérdés
Június 7.Én volt kuretem. Kuret utan 1 nap volt erős vérzésem majd csak színes folyas. Majd a 11 napon újra megjott a verzes és nem tudom,hogy ez már a menzesz vagy meg a küret utáni?!
2019. jún. 18. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát mikor kellene megjönnie?
2019. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem volt ponos menzeszem már vagy 3 éve így nehéz kiszamolni. De ez a hét lenne ha 35 nappal számolom.
2019. jún. 18. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor valószínűleg menzesz. A küret nem befolyásolja a hormonrendszert, csak a nyálkahártyát kaparják le. A menstruációnak normál időben kellene jelentkeznie, maximum a mennyisége változhat amiatt, hogy előtte le lett kaparva a nyálkahártya.
2019. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak azért értetlenkedem,mert 4-6hetet írnak mindenhol amit eddig olvastam.. De most biztosan menzeszelek mert elég jól megvan.
2019. jún. 18. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én küret alatt a sima abrasiót értem, azaz "méhkaparást", amit jellemzően vérzészavar miatt csinálnak.

4-6 hét a terhességmegszakításra vonatkozik. Vagy te arra gondoltál?

2019. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vérzés zavar miatt, pecsételő verzes vastag nyalkaharyta miatt csinálták az egészségügyi küretet.
2019. jún. 19. 07:36
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Bocs az OFF miatt... mikorra igérték a szövettan eredményét? Nekem 2 napja volt küret szintén vastag mnyhártya miatt.

2019. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2 hétre, de a a postán meg ma sem jött meg.. onnan tudom a szövettan eredményt hogy felhívtam az orvosomat aki csinálta... mennyire vastag a nyh? Mit mondott neked az orvosod? Nekem hiperplasia.
2019. jún. 28. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!