Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy növesszem meg a hajamat?

Blink# kérdése:

Hogy növesszem meg a hajamat?

Figyelt kérdés
Agusztus 10.ig 15. Ig kéne hogy nõljön 5 cm t nem tudom mennyire tud megnõlni 2 hónap allat ennyit de derékig érõt akarok most hátközépig ér kB. Othoni alapanyagokból valamilyen hajpakolás, vagy valami? Olivaolaj meg méz is van itthon azzal lehet valamit kezdeni? Dussab , hosszab, puha hajat szeretnék, hetente vagy havonta egy centit vagy kevesebbet szoktam vágni.

2019. jún. 18. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
A legjobb módszer ha vajat kensz rá. Nekem legalábbis segített
2019. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
70%
Ajánlom a revalid kapszulat, vagy: egy tojas sárgája, 2ek ricinusolajjal elkeverve, vidd fel a hajadra pakolasként. (nehéz kimosni, de hatásos) :)
2019. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%
Rizsvizes hajnövesztés.
2019. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még valami ötlet

?

😽😻💜❤

2019. jún. 19. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Hajhosszabbítás.
2019. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Otthoni alapanyagokból
2019. jún. 19. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél ricinus olajat. Nálunk van a gyógyszertárban, valami 1000 forint körül van egy üveg. Azt szépen felkened, húzol a fejedre egy sapit hogy melegítse és rajta hagyod minél tovább aztán kimosod.

Hajbalzsamnak én most Garnier Botanic Therapy-t használok, a ricinus meg argánolajos változtatot. Nem hajnövesztésre vettem csak olcsó volt, viszont majdnem biztos vagyok benne, hogy emiatt kezdett el nőni most.

Én drága Revalid meg egyéb kapszulák helyett sima kovaföldet ajánlanék, sokkal olcsóbb és ugyan azt tudja.

Amit még használtam és jó az az Andrea gyömbéres hajnövesztő csepp, Aliexpressről, Ebayről lehet rendelni. Bele lehet keverni samponba, hajpakolásba is de én simán csak a fejbőrömbe szoktam masszírozni.

2019. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleter, de otthoni lapanyagoból melyik hatásos?
2019. jún. 20. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!