Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csíp ennyire a hüvelykúp?

Miért csíp ennyire a hüvelykúp?

Figyelt kérdés
Már 3 félét próbaltam, de csak rövid ideig használtak. Most Betadine hüvelykúpot írt fel a doki, és ma próbáltam az elsőt. Szűz is vagyok ráadásul és ez egy elég nagy kúp, háromnegyedig tudtam csak felrakni, mert nagyon elkezdett szúrni és égni és egyszerűen nem ment tovább. Az égő érzés azóta se maradt abba. Be is könnyeztem tőle, olyan rossz. Ez mennyire normális? Úgy érzem így aludni se fogok sokat...

2019. jún. 20. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag normális, mert az erős hatóanyag irritálja a nyálkahártyát (nekem mondjuk szerencsére nem csípett, de a 3.-4. nap környékén elkezdtem vérezni tőle, ami állítólag szintén normális).

Milyen panaszra használod?

2019. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A többi kúpnál is csípett az első pár, de azért nem ennyire.

Amúgy a panasz sárgás folyás, aminek van egy kis szaga, de viszketés vagy égő érzés nincs mellé alapból.

2019. jún. 20. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érzékeny vagy a jódra. Vagy mindenkit irritál, nem tudom, de engem is.
2019. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj, tudom mit érzel. Én már annyi kútól csípek, hogy elképesztő. Sajnos érzékeny, allergiás a nyálkahártya.

A sárgás folyás, gyulladásra, bakteriális fertőzésre utal.

Nekem nagyon bejött a Vitagyn C aplikátoros hüvelykrém, az nem csípett.

2019. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, kúptól..
2019. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!