Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp felhelyezése hogy...

Hüvelykúp felhelyezése hogy helyes?

Figyelt kérdés
Lefekszem, felhúzom a lábamat, terpesz, feldugom egész mélyre, és aztán? Hagyjam úgy a lábamat? Tegnap este a derekam alá tettem egy párnát, azt hittem hogy úgy jó lesz, de olyan furcsa érzésem lett, és ha érzem, akkor lejjebb jött, vagy megolvadt és folydogált így is, hogy alám tettem egy párnát?
2019. máj. 12. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmi körítés, jó hogy már nem gyertyaállásban szeretnél aludni:D

Feldugod, lefekszel aludni és kész. Nyilván kifolyik a jó része, mivel a kúp 99%-a vivőanyag, csak pár mg-g hatóanyag van benne...

2019. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tedd fel, mint egy tampont. Nem kell hozzá akrobatikus mozdulatokat csinálni.
2019. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem használok tampont. Applikátor nem volt vele. Az normális, ha kicsit mintha, igazán picit, de csíp? A kúp.
2019. máj. 12. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy teszed fel ahogy neked kényelmes. Ha tudod dugd ütközésig,a hüvely hossza véges. És persze alvás előtt kell felhelyezni, hogy legyen ideje hatni az éjszaka. Ha sétálgatsz kifolyik. Így is fog valamennyi, sőt valószínűleg másnap napközben is távozik majd még egy része.


Ha rögtön nagyon érzed ahogy mocorog valószínűleg nem raktad elég mélyre.

2019. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!