Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinál a nőgyógyász?

Mit csinál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és jövő héten megyek pco gyanú miatt

2019. jún. 21. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy műszerrel oda lent kicsit kitagit majd vesz kenetet esetleg az ujjával benyul és picit megnyomkodja ott a falat. Egyáltalán nem fáj picit kellemetlen lehet és a műszer amit behelyez picit hideg lesz. Esetleg még vesz le kenetet azt egyáltalán nem érzed majd. Esetleg csinál vagy hat szerintem biztos fog hasi ultrahangot és talán ennyi
2019. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon félek tőle
2019. jún. 21. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz hidd el! Egyáltalán nem fáj egy picit fura érzés lesz ennyi! Kitartást hamar megvan
2019. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Írd be youtube-ra, hogy hormonmentes. Ez egy csatorna és 1 hete készített erről egy videót ahol mindent részletesen elmond és megmutat. Nőgyógyász is beszél benne. Én sem voltam még és egy ideig szerintem még nem is kell, mivel még elég fiatalka vagyok, de hát lányok vagyunk mindnyájan és azért én is tudom már egy ideje, hogy mi is ez az egész.
2019. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig tart
2019. jún. 21. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 10 perc szokott lenni vagy annyi sem
2019. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!