Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnàtok nekem jó nőgyógyàszt...

Midorillee kérdése:

Tudnàtok nekem jó nőgyógyàszt ajànlani? (Budapest területén akàr magànpraxisban dolgozó orvos is szóba jöhet. )

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 09:22
 1/6 anonim válasza:
Dr. Hajnáczky András, van magánrendelése a Medve Medical-ban a 2. kerületbe. Nála fogok nemsokára szülni, nagyon alapos, megbízható orvos, senkitől nem hallottam még rosszat róla.
2019. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Galamb Ádám a Deák tértől nem messze rendel a magánpraxisában egyébként a SE II.Női klinikán dolgozik. Figyelmes, emberi, és nem utolsó sorban szakmailag is a csúcson van.
2019. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2019. jún. 21. 15:55
 4/6 anonim válasza:
Dr.Hazay Máté szívvel csinálja a szakmáját. Lelkiismeretes,figyelmes orvos. Nála fogok majd szülni. A János kórházban dolgozik.(egyébként előtte odajártam és mindig jó orvost fogtam ki. A kórház nőgyógyászati része jó nagyon) Van magán rendelése is a Fodor utca 71.-ben.
2019. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
1-esre szeretnék reagálni. Ajánlás útján kerültem Hajnáczky Andráshoz, és egy paraszt! Nem jutottam szóhoz, végig a semmiről rizsázott. Terh.megállapításnál meg se kérdezte, szeretném-e tudni a gyerek nemét, csak benyögte. Még ilyen kellemetlen ellátásban sose volt részem!
2021. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom 5 ös vàlaszoló, hogy ilyen élményben volt részed. Én tavaj nàla szültem a kislányomat, a vetélésem utàn is ő kezelt. Az egész terhesség alatt nagyon korrekt, rendes volt . Soha senkitől sem hallottam még panaszt rà pedig jó sokat jártam.napi szinten be a kórházba a vége felé... Azt tudom hogy nagyon sokat dolgozik a kórházban is és a magánrendelésén is úgy tudom mellette tanul is. Nagyon sokan járnak hozzá lehet, hogy fàradt volt rosszabb napja stb.

Remek orvos egyébként, de ettől még megértem hogy neked rossz élmény volt.

Jó egészséget nektek, jó babázàst.

2021. okt. 27. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!