Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba után mikor lehet...

Hüvelygomba után mikor lehet először szeretkezni? Illetve strandolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hétfőn tapasztaltam először, hogy valami nem oké, viszketett, égett a hüvelyemnél. Elmentem vele dokihoz, aki mondta, hogy hüvelygomba áll a háttérben, vegyek canesten krémet, meg hüvelytablettát. Azt kedden tudtam kiváltani, azóta napi 3-4x kenem a kenőccsel magam, illetve a hüvelykúpot is felhelyeztem aznap este.

Azóta már nem viszket, illetve folyásom sincs, teljesen tünetmentes vagyok, így olyan kérdésem lenne, hogy óvszerrel (amúgy is azt használunk) lehet-e már együttlét, illetve strandra mehetek-e jelenleg?



2019. jún. 22. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? Általában egy hüvelyfertőzés kezelése 7-10 nap függetlenül attól,mi okozza. A szex ronthat rajta még óvszerrel is mivel van egy enyhe gyulladás is ilyenkor. A strand vagy a szabadvíz meg no.comment.. én várnék legalább egy hetet ha nem akarsz folyton visszaesni. Annyit ki lehet bírni. Nekem 10 nap alatt rendeződött, kibírtuk és azóta sem jött vissza.
2019. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes minden kis sz@rral orvoshoz menni! 😀 Elég a gyógyszertár is.
2019. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

2es

Az ilyen hozzáállású emberek miatt terjednek a nemi betegségek..

A szakorvisok azért vannak,hogy meggyógyítsanak. Mar ha van kit..aki betartja az utasításokat.

2019. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tünetmentesség +2 hét illetve a padit is kezelni kéne
2019. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!