Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba és gyulladás...

Hüvelygomba és gyulladás alatt lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
Hüvelygombám illetve gyulladásom van,kezelem magam hüvelytablettával és szájon át szedhető gyógyszerrel is. Az a baj,h barátommal csak ritkán tudunk együtt lenni így szeretnénk szeretkezni. Ronthat az állapotomon ha óvszerrel védekezünk vagy nincs rá különösebb hatással?
2011. jan. 26. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne szeretkezzetek, mert átterjedhet a f@rkára.
2011. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Latexmentes gumival szerintem oké, de latextartalmú óvszerrel hüvelygomba-kezelés ideje alatt nem szabad szexuális életet élni. Amúgy meg nehogy átadd neki! Én elhiszem, hogy szeretnétek szeretkezni, de megéri aztán a két hét vakarózás? Ti tudjátok (óvszer mellett is át lehet adni a gombát, volt már rá példa).
2011. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne szeretkezzetek addig, míg el nem múlik teljesen. Különben csak ideoda fogjátok passzolgatni.
2011. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ő is szedi szájon át a gombaölő gyógyszert amit én.
2011. jan. 26. 17:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég undorító lenne így szexelni..
2011. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hüvelygomba alatt nem tanácsos.
2011. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy kezelés alatt álltok, de a teljes gyógyulásig újrafertőzhetitek egymást, és akkor el kell kezdeni mindent elölről, mindkettőtöknek.
2011. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És nem is lenne kellemes érzés, nem élveznéd, hidd el.
2011. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Am pont a visszafertőzés elkerülése miatt írtam,h óvszerrel.
2011. jan. 26. 17:40
 10/12 anonim ***** válasza:

7en leírták, hogy nem lehet. De mintha a falnak beszélnénk. Ha úgy is a saját fejed után mész, minek kérdezed meg?

Csinálj amit akarsz.

2011. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!