Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így kaphatok fertőzést?

Így kaphatok fertőzést?

Figyelt kérdés

Zuhanyzásnál úgy mosom meg az intim részeknél, hogy először elöl kenem be, majd hátul. Utána sima vízzel öblítés gyanánt elöl (szóval a kezem előtte a végbélnyílásnál volt), majd hátul is.

Folyó vizes zuhanyzásnál csinálom így, nem kézi zuhanyzóval.

Illetve még kérdés, hogy elég lenne, ha csak folyatnám magamra a vizet, és ne segítsek rá kézzel az öblítésre sehol? Hátul még elég is lehet, de elöl úgy érzem, hogy nem elég, ha csak jön rám a víz.

(A hüvelyemet nem mosom meg, csak ami körülötte van, de így is be kell nyúlni, és úgy érzem, nem érné elég víz pl. a szeméremajkak között)


2019. jún. 23. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Már olyat is csináltam, hogy elöl csak a bal kezemmel mostam/öblítettem, hátul meg csak a jobbal, ez lehet, hogy hülyeség. Illetve másik módszer, hogy elöl szappanoztam, és rögtön lemostam vízzel, majd hátul szappanoztam, és vízzel mostam.
2019. jún. 23. 20:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod
2019. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eddig 24 évig sosem volt ilyen gondom. Nem tudom hogy unatkozhat valaki ennyire hogy ezeken agyal. Semmi bajod nem lesz. Eddig sem volt nem? Akkor ezután sem ettől lesz.
2019. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kissé túlreagálod.
2019. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki fogékony a hüvelyi fertőzésre, könnyen kap hólyaghurutot, annak egyáltalán nincs ez a kérdés túlreagálva. Én inkább úgy csinálom hogy jobb kézzel pl elől, ballal hátul.
2019. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!