Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, másnak is van olyan...

Lányok, másnak is van olyan rossz szokása, hogygyakran igazgatja, ellenőrzi a betétjét?

Figyelt kérdés

Amikor megvan a menzeszem, és itthon vagyok, akkor ilyen meleg időben csak egy 3.14csanaci van rajtam a bugyin kívül. Viszont így nincs olyan szorosan a betétem a helyén, így ha többet mozgok, vagy érzem, h folyt ki valamennyi kényszeresen odanyúlok a betéthez, ha kell igazítok rajta, vagy csak alulról (a bugyin kívül) megtapogatom, h menyire van megduzzadva stb. Itthon még csak hagyján, h ilyet csinálok, de már 2x is feltünt, h máshol is megesett már, h a betétemet piszkálgattam. Én nem tudom honnan jött ez a dolog, de érdekelne, h mással is szokott e így lenni, és ha igen, hogy lehet erről leszokni? Természetesen próbálok rá figyelni, néha sikerül is, viszont, ha mással foglalkozom (akár csak annyit, h telefonon beszélek) akkor már csak akkor kapcsolok, mikor már ott a kezem. Nem tudom mi lehet az oka, baleset sosem történt betéttel, igazából bajom sincs vele, ha hordanom kell, szóval nem értem a dolgot. Lehet, h pszichés, vagy épp lelki eredetű dologról van szó? Ha mással nem fordul elő ilyen, és nem tudtok erre mit mondani, akkor legalább csak annyit, h milyen dokihoz fordulhatnék ezzel a dologgal? Pszichológus, nőgyógyász, kineziológus? Picit aggaszt a dolog, mert nem örülnék, ha mások is észre vennék, h a szoknyám alá nyúlkálok, ha olyan van, netán a popómnál matatok, mert az irtó ciki lenne.

Köszi előre is. 21/l



2019. jún. 23. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha én is odanyúlok, de csak akkor, ha egyedül vagy mosdóban vagyok. Igazából nekem az akkor igazán nagy probléma, amikor megjött, az első pár hónapban, amíg furcsa volt. Mióta tampont használok (így is van bent egy betét a biztonság kedvéért az első napokban), nincs ilyen gondom.
2019. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordult már, egyszerűen aggódtam a balesetek miatt vagy tényleg elcsúszott. Mióta intimkelyhet használok jóval kevesebb ilyen jellegű problémám van, az belül van és ha elég gyakran cseréled nem szivárog, tehát nem ennyire para mint egy betét.
2019. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell dokihoz menned, ez mindenkivel megesik. Én sajna tudatosan csinálom de előtte mindig körbe pillantok hogy mennyien látnák, viszont nekem többször is volt már baleset szóval nem véletlenül aggódom
2019. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam, de én általában csak itthon vagy ha esetleg másnál akkor csak akkor ha tudom hogy tényleg nem látja senki

:D

Mondjuk kívülről hátul van hogy itthon úgy is hozzányúlok ha látja valaki, de belülről nem :D

2019. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Azért az megnyugtató, h nem csak én vagyok így ezzel. Viszont továbbra sem értem, h honnan jött ez a dolog, mert sosem volt még balesetem, a betétemmel is teljesen elégedett vagyok, és a vérzésem sem valami erős, tehát nincs miért paráznom. Még akkor sem szoktam aggódni, mikor érzem, h zúdul kifelé egy nagyobb adag vér és a puncim egész környékét elönti a nyirkos forróság, amíg a betét be nem szívja rendesen. Még ilyenkor sem nyúlkáltam oda...

Egyedül olyankor nyúltam oda, és nyomtam a puncimhoz, mikor reggel ébredés után kimentem a wc-re. Mert ilyenkor mindig sok vér távozott, mikor felkeltem, és ha már a betét sem volt túl jó állapotban akkor így tudtam biztonságban eljutni a wc-re. Ilyenkor szándékosan nyúltam hozzá, de ezen kívül mindig csak arra kapcsolok, h már megint hol van a kezem. Mondjuk én kívülről nem szoktam pont, mindig a bugyi alatt, vagy mellett piszkálom csak, de mit ne mondjak, elég bosszantó egy szokás... :/

2019. jún. 24. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!