Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » IR esetén (ha fogyni is kell)...

IR esetén (ha fogyni is kell) melyik sport vált be nektek a legjobban, megfelelő étrend mellett természetesen, melyikkel sikerült fogyni? Mire jártok, mit csináltok?

Figyelt kérdés
Tudom mit ír a szakirodalom, de azt is látom mindenki másra esküszik, ezért konkrét tapasztalat érdekelne.

2019. jún. 24. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak napi 30 percet mozogj intenzíven. Ez lehet gyorsgyaloglás és szobabicikli.

Nagyon fontos a táplálkozás átalakítása is, mert a mozgás nem elég.

2019. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy megfelelő étkezés mellett. ;)

És sportnál is tudom rendszeresen kell, itt nem ez a kérdés hanem az kinek mi vált be! Egy IR-es nem mindegy fut 60 - 90percet, súlyt emel, teniszezik vagy csak elliptikus t. van otthon és azt használja, teljesen más a pulzus, maga a mozgásforma és máshogy kell pótolni utána (akár közben!) a ch-t! Köszi a választ azért.

2019. jún. 26. 00:23
 3/4 anonim válasza:
Crossfit és súlyzós edzés nagyon jó hatással van rá, sokan nem tudják de az egyik leghasznosabb! Alapvetően mozogni kell, de valóban nem minden jó, mert IR esetén nem jó a nagyon magas pulzusszám sem illetve crossfitt sem annak való aki előtte sosem sportolt az intenzitása miatt, de összességében megfelelő. Futás esetén figyelni kell a ch pótlásra (ez más keményebb sport esetén is így van) ilyenkor kivételesen a gyors felszívódás amiről beszélünk (általában 10gr és nem számolandó), persze nem 20 perc után.
2019. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 : nagyon köszi!
2019. júl. 2. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!