Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a normális mellbimbó?

Milyen a normális mellbimbó?

Figyelt kérdés
Eppen most olvastam a Paget-korrol, hogy ártalmatlan kiütésekkel jár és ez egyfajta rák. Nekem mindkét mellbimbóm körül ilyen kis , kb 1 mm pontok vannak, de semmi más tünetem nincs, de nagyon beijedtem. Ha fázok, vagy megfújom a mellbimbóimat, akkor ,,felállnak,,és akkor ezek a pontok jobban látszanak. Látott nőgyogyász, mikor mentem fél éves ellenőrzésre, akkor tapogatta a mellem, gondolom mellbimbomat is megnezte. Ha baj lett volna, akkor szolt volna ugye? Valakinek esetleg hasonló? Nem tudna valaki valamilyen képet belinkelni egy egészséges mellbimbórol?
2010. júl. 9. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
a hipochondriád kezeltetni kéne
2010. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom :(
2010. júl. 9. 13:45
 3/5 anonim válasza:
Nincs olyan hogy normális mellbimbó. Mindenkié máshogy néz ki. De ha nagyon parázol nézesd meg egy szakemberrel.
2010. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan. Szinte a semmitől is feláll a mellbimbóm, meg ha tüsszentek.xD Sőt, amikor zenét hallgatok, sokszor libabőrös leszek, és akkor is.:) (ja meg ha fázok, de az alap...mindenkinek olyan)

A mellbimbód körüli fehér pöttyök meg elvileg faggyút tárolnak, azok jó helyen vannak ne félj. Nekem is vannak.

Amúgy meg: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Ja és egy kép, neten találtam: [link]


A normális mellbimbó? minden normálisnak számít, ami egészséges (pl.: nem befelé forduló bimbi)... szerintem:), ahány nő, annyi féle mell.


19/L

2010. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. szept. 15. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!