Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik 9 honapja a...

Miért késik 9 honapja a menstruàciom?

Figyelt kérdés
Szasztok! Nagy broblémám van, mivel a menstruàciom 9 honapja nem jelent meg?! Nyilvan nem vagyok terhes mert azert az laccana es teszteket is csinalok nyakra fore! 9 honapja vagyok egyutt a baratobbal es ez ido alatt 1 cer jelet meg a menzeszem de az is gyogyszer altal! Amit a nogyogyasz ki irt mikor 5 honap utan elmentem hogy baj van akkor mondta hogy cisztam van es ad gyogyszert ami 10 nap alat meg kell hogy jojjon ugy is volt es ellenorzesre vissza mentem. Utanna a kezembe nyomott fogamzas gatlot! Amit termeszetesen ki se valtottam! Es nem is szerettem volna. Es avval az indokkal atta hogy ez majd segiti hogy meg jojjon a menzeszem havonta! De en ezt nem akarom szedni es nem is fogom hulyesegnek tartom! Sok no van aki nem szed gyogyszert es meg jon neki! (Régen se volt) akkor meg mit szettek?! A vallaszokat elore is koszonom remelem tuttok valamit vagy mar hallotatok esetleg ilyesmit 😊
2019. jún. 24. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bohóc van a dobozban.
2019. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sokféle oka lehet.

Jól tetted, hogy nem vállaltad a fogamzásgátlót, mert az csak tüneti kezelés. Elfedi a hormonproblémákat, de nem oldja meg őket.


Szerintem az lenne a legjobb,ha keresnél egy normális, lelkiismeretes dokit, aki kivizsgál.

2019. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen 😘
2019. jún. 25. 05:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. AVIVA torna

2. Hormonvizsgálat [link]


Büszke vagyok rád, hogy nem kezdted el a fogamzásgátlót!

2019. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom
2019. jún. 25. 21:48
 6/7 zsofimágus ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van és nagyon para :/ bár nekem nem 9 hónapja késik, de számomra ez a két hónap is sok... főleg hogy még itt vagyok 18 évesen, és nem tudom mi a gond.
2019. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PsYCh0HuN válasza:
Igen.
2019. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!