Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg a menstruációm és...

____Szonya____ kérdése:

Ma jött meg a menstruációm és holnaputánra valahogy el kellene múljon mert megyünk a családommal fekete tengerre. Kellene egy pár tipp mivel tudnám elmúlasztani?

Figyelt kérdés

#menstruáció ##csajbaj
2019. jún. 25. 23:59
 1/7 anonim válasza:
100%
Oh te jo eg...... Vannak megfelelő betetek és tamponok és egyéb cuccok is a vizhez. Nezz utanna.
2019. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
C vitamin felgyorsítja a mensit. Minőségit vegyél, növényi kivonatosat, 1000 mg, reggel-este 1-1 szem. De vannak nagyon jó tamponok vízhez, ha nem sikerül felgyorsítani.
2019. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

És a Fekete-tengernél nem lehet menstruálni?

Biztos tiniként ezt nagyon nehéz lehet feldolgozni, főleg ha szellemileg nem vagy elég érett hozzá, de ez nem olyan mint egy film hogy amikor akarom leállitom, majd később egy aktuális időben folytatom.

2019. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Még mielőtt valaki lepontozna tapasztalatból írom.. Tehát páromnak spirál van felrakva ez nem tudom mennyit befolyásol, de van, hogy akkor is szexelünk mikor menstruál és olyankor jóval hamarabb eláll neki a vérzés.
2019. jún. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Használj tampont, esetleg kelyhet. Elmulasztani nem fogod tudni
2019. jún. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. jún. 26. 11:51
 7/7 anonim válasza:
100%
Szia hasonloan jártam én is a napokban sok kitartást én úgy oldottam meg hogy amíg leértunk a partra addig betét + tamponamikor furodtunk akkor normál tampon egyszer kellett így cserélnem pedig egész nap vízben voltam 19/l remélem megoldodik
2019. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!