Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete viszket ott lent és...

Babóca1971 kérdése:

Egy hete viszket ott lent és vörös! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Korábban volt már olyan, hogy viszketett és bekentem Canestennel akkor elmúlt!

De most vörös is.

Utána néztem és olyan mintha hüvelygyulladás lenne.

Nem merek szólni erről a szüleimnek mert olyanok hogy mindenkinek elmondanák.

Ezért az ilyen dolgokat inkább magamtól intezem el.

Hogyan kezeljem mit tegyek?



2019. jún. 26. 12:38
 1/5 Gabóca Kabóca ***** válasza:
64%
Irass fel háziorvosoddal Klion hüvelytablettát.Ha használ akkor trichomonas fertőzés.Nőgyógyászatra is menj vesznek kenetet.A trichomonas sajnos elég gyakori sokan tünetmentesek.Vagy nem törődnek vele.Nekem kimutatták anno a trichomonast,Kliont szedtem.Szájon át tablettája is van meg hüvelytabletta is.Lehet még chlamydia is.Kérj beutalót a bőr és nemibeteg gondozóba ott tényleg mindenre letesztelnek.
2019. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a Canesten használ, akkor gomba.

Csinálj végig egy 3 napos kúrát meg kend krémmel és ha nem múlik el, akkor orvoshoz kell menni.


Ne egyél cukrot meg fehérlisztes cuccokat és akkor soha nem fog visszajönni. Ne adj enni a gombának.

2019. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71-es születésű vagy, és nem mersz szólni a szüleidnek? WTF? 😯
2019. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok 48 éves

17 vagyok

2019. jún. 26. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:

17 évesen már egyedül is elmehetsz nőgyógyászhoz. Célszerű lenne, ahelyett, hogy próbálod magad kezelni. Sokkal nagyobb galibát okozhatsz.

Jobbulást!

2019. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!