Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor orgazmusom volt...

Most akkor orgazmusom volt vagy sem?

Figyelt kérdés

Fokozott nedvesedés, pulzáló hüvely, szívdobogás, kellemes érzés, de nem az egész testemben hanem csak ott lent. (olyasmihez tudnám hasonlítani mintha viszketne és jólesően megvakarnám)

Egyszer akaratlanul bepisiltem.


Ezek, hogy szapora lélegzet, nem volt, csöndbrn voltam végig és utána sprintelni tudtam volna, nem elnyerdtem el. Megvolt vagy sem?


2019. jún. 26. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érezted, hogy összeszorul a hüvelyed és lüktet, akkor igen. Csak lehet, hogy nem volt olyan erős. Az orgazmust nem lehet összetéveszteni mással. Vagy tudod, hogy az volt, vagy nem.
2019. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha lüktet akkor összeszorul. De utóbbit nem nagyon éreztem, inkább csak azt hogy lüktet.
2019. jún. 26. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod eldönteni, akkor feltehetően nem volt.
2019. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább csak pulzált, ez a megfelelő szó. A lüktetés is más.
2019. jún. 26. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint testileg alkalmas vagy rá, de agyilag nem sikerült felkészülnöd rá. Ha már csinálod, akkor add is át magad az egész érzésnek. Csak dugtatok egyet. Gyakoroljatok....hidd el, jó lesz.
2019. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szexeltem még vele, de már nagyon kívánjuk egymást de én előtte el akarok menni. Szegény nagyon magára veszi ha valmi nem sikerül, maximalista tipus, nem akarom hogy kellemetlen legyen neki ha nem tud kielégíteni.
2019. jún. 26. 18:53
 7/7 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Nagyon rendes hozzáállás!

Gondolom azóta minden oké!

2021. máj. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!