Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudom előrébb hozni a...

Hogyan tudom előrébb hozni a menstruációm?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek nyaralni es pontosan akkor lesz meg.3.dik napja csinalom az Aviva tornát de meg mindig semmi...Vagy ha esetleg valaki probalta mar neki sikerült e előrébb hozni Aviva tornával vagy más módszerrel?
2019. jún. 26. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Istenem nem unjátok még ezeket a kérdéseket? Te sem keresel rá a google-ba mielőtt felteszel még egy ugyan ilyen kérdést?

A válasz sehogy. Menstruáló nő vagy ez van ha tetszik ha nem. Van tampon kehely stb vagy szedjél fogamzásgátlót.

2019. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Kedves kérdező! Te azt gondolod, hogy ez az egész menstruáció egy nagy játék? Ide oda lehet tologatni, ahogy tetszik? Hihetetlenül kis butuska vagy. Legalább a googliban olvasd el, mi ez az egész, hogy legközelebb ne írjál hülye kérdéseket.
2019. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem heteket szerettem volna előrébb hozni csupán 1 napot mert az is jobb lenne a semmi, de mindenki jön oktatni milyen hülye vagyok és azt sem tudom mi ezaz egész. Utanna olvastam es talatam "házi" praktikákat amik elvileg működnek és csak a tapasztalatra voltam kíváncsi...
2019. jún. 26. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Tapasztalat: nem működnek.
2019. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Szedj fogamzásgátlót, és akkor kényed-kedved szerint tudod tologatni a vérzés időpontját. ☺
2019. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!