Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van bármilyen módszer arra,...

Van bármilyen módszer arra, hogy előrébb hozzam a menstruációm?

Figyelt kérdés
A barátnőimmel megyünk egy pár napos fürdésre, és pont arra az időszakra esne. Ez még nem is olyan rossz, mert van, aki eleve kinn akar maradni napozni, de az első naptól nagyon félek. Rosszul vagyok, öklendezek, szédülök, ájuláshatáron vagyok, borzalmasan fáj a hasam, nem tudok mit kezdeni magammal. Ez itthon még el is megy, de nem szeretném, hogy ez pont buszozáskor legyen, vagy amikor már ott vagyunk.....

2015. júl. 13. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdés naponta felteszik

Nem, és nem is érdemes ezzel játszani, ha szedsz fogamzásgátlót, akkor tudsz vele kísérletezni

2015. júl. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Talán naponta felteszik, de amikor én rákerestem, nem hozta ki. Fogamzásgátlóhoz meg túl fiatal vagyok. Mindenesetre Köszönöm
2015. júl. 13. 09:03
 3/7 anonim válasza:

Melegvízes fürdő?

Nekem segített már, hogy hamarabb megjöjjön, illetve melegvízes palackot szoríts a hasadhoz.

Próba szerencse:)

2015. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, nagyon remélem, hogy össze is jön :D
2015. júl. 13. 17:48
 5/7 anonim válasza:

Illetve kicsit olvasgattam és még ezeket találtam:

-rozmaring tea fogyasztása

-sok mozgás (Aviva torna)

-vörösbor

2015. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D Hála a jó égnek már összejött. Nem tudom, a meleg vizes trükk váltotta-e ki, de megjött. Köszönöm az ötleteket :D
2015. júl. 14. 00:35
 7/7 anonim válasza:
Örülök, hogy sikerült :)
2015. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!