Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, lányok! Nektek szüzen...

Nők, lányok! Nektek szüzen egyből felment a normál méretű tampon? Vagy többször kellett próbálkozni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minivel kezdtem, az elsőre nem ment fel teljesen. Másodjára igen, és utána a normállal sem volt gondom.
2019. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Többször próbálkoztam. De igazán csak a szüzesség elvesztése után lett jó és kényelmes.
2019. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

15 évesen próbálkoztam először, a legerősebb napon, eleinte még a mini sem ment fel több menstruáció alkalmával sem, vagy egyszer sikerült, de éreztem, úgyhogy rosszul tettem fel.

Aztán több “gyakorlás” után 16 évesen már felment eleinte a mini, aztán próbálkoztam a normállal, az is felment. Múltkor annyira erős volt a vérzésem, hogy egy normál tampon 3 óra alatt teljesen megtelt és átáztam, én pedig másnap 3 órás buszútra mentem, plusz a kiút meg a hazaút, tudtam, a normál nem lesz elég, felraktam egy supert, az is felment, de csak erős napokon.

2019. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A fene se emlékszik már tisztán, de szerintem felment, kifelé viszont fáj. Minit sosem használtam, az biztos.
2019. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!