Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy nem márkás farmert...

Vettem egy nem márkás farmert egy normál kis üzletben, már többször is vásároltam ott, kedvesek meg minden. A gond csak az, hogy nem jó a méret. Ma vettem, ha holnap visszaviszem blokkal mindennel kicserélik?

Figyelt kérdés
Egyáltalán kötelesek kicserélni? mivel én voltam figyelmetlen...
2010. máj. 12. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha rajta van a címkéje és a blokk is megvan akkor kicserélik
2010. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, némileg megnyugtattál, remélem igazad lesz :)
2010. máj. 12. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, biztos kicserélik! Csak vidd a blokkot meg a számlát, ilyesmit, esetleg a ruha árcéduláját is.

Nekem a barátom vett egy övet ajándékba, de sajnos nem tetszett, így visszavittük és levásárolhattam az árát. Pénzt nem fizetnek vissza, de adhatnak másik méretet, vagy levásárolhatod az árát!

2010. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen visszaviszem azt ami mégsem lett jó. Utálok próbálni, ezért előfordul, hogy nem jó. Blokkal vidd vissza, kicserélik, levásárolhatod.
2010. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tuti kicserélik, ha nincs jó méret, akkor levásárolhatod. a blokk a lényeg, azt vigyed!
2010. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, kicserélték :D
2010. máj. 14. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!