Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni a gyakori és...

Mit lehet tenni a gyakori és sok hüvelyi folyás ellen?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdődött kb és nagyon idegesítő. Szedtem eddig 5 felé hüvelyflóra helyreállítót, mert régebben társult hozzá viszketés.Ezeket a nőgyógyász írta fel nekem, miután megvizsgált. Mostanság ez elmúlt de a folyás még mindig bő. Már kezdem nagyon utálni. Pár évvel ezelőtt is volt kis folyásom, de akkor nem éreztem, csak láttam a bugyimon. Most folyamatosan átázva érzem magam napi többször. Élek szexuális életet, de már évek óta ugyanazzal a partnerrel és eddig semmi gond nem volt, nem gondolom, hogy tőle kaptam volna el valamit. 18/L

2019. jún. 27. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármit elkaphatsz bármikor, függetlenül attól, hoyg van-e szexpartnered vagy sem, ennek semmi köze ehhez.

A másik meg, hogy ha nem múltak el a panaszaid, akkor menj vissza az orvoshoz!

2019. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hiába megyek vissza, azt mondják, hogyha nem viszket vagy büdös akkor nincs baj. Márpedig van baj, mert ez teljesen tönkreteszi a konfortérzetemet. Az a kérdésem, hogy aki hasonló helyzetben volt vagy van, mit csinál ellene?
2019. jún. 27. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Keresel másik orvost, és ha szerinte is minden rendben van, akkor el kell fogadni, hogy nincs bajod.

Ebben az esetben nem lehet ellene semmit tenni, használj egészségügyi betétet és cseréld gyakrabban.

2019. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy bakteriális fertőzés áll mögötte, de állhat még hormon egyensúlytalansági probléma is.


Javaslom próbáld meg a Vitagyn C hüvely aplikátort. Nekem az mindig bevált. Illetve most csinálok ezüstkolloid kúrát, ami 650 féle baci és vírust is elpusztít.

2019. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hasznalj gyakrabban tisztasagit.
2019. júl. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!