Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy még mindig...

Mitől lehet, hogy még mindig nem rendszeres a mesntruációm? Más is volt/van így?

Figyelt kérdés

13 évesen jött meg először, de még mindig csak gyógyszerrel tudom meghozni a mesntruációmat. Tavaly januárban hagytam abba a fogamzásgátló szedését, azóta kétszer jött meg magától (kb 3 hónapra rá), a többit csak gyógyszerrel tudtam meghozni (norcolut). Előrre is teljesen rendszertelen volt, egy évben, ha 4-5x jött meg rendszertelenül. 4 nőgyógyásznál voltam eddig, mindig történt vérvétel, ultrahang, mindent rendben találtak, még tumor markert is néztek petefészekre, de minden rendben. Inzulinrezisztencián is voltam, az is negatív lett. PCOS -t is kizárta az orvos. Az endokrinológus azt mondta, hogy azt találná jónak, ha megint elkezdeném a gyógyszert, hogy legalább megjöjjön mindig rendszeresen, amúgy meg endokrinológus szempontból további teendő tényleg nincs, mert minden rendben van. Azonban csak aggaszt, hogy ha jó minden értékem, még sem rendszeres.

Volt már esetleg közületek valaki, aki hasonlóan járt, mint én?


2019. jún. 29. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy 22 éves vagyok.
2019. jún. 29. 15:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy jártál endokrinológusnál, de azért megkérdezem: milyenek a pajzsmirigyhormon-értékeid (TSH, t4, t3)? Nálam sok év keresgélés után itt lett meg a gond, bár házidoki és nődokik siklottak át felette, endokrinológus már kiszúrta egyből.
2019. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azok is teljesen jók lettek.
2019. jún. 29. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!