Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 27 hetes vagyok veres a...

27 hetes vagyok veres a vizeletem es a doki fel irta a zinatot fel szedtem de a vizeletem nem javult es a szemerem ajkam is eg vannak derek es alhasi gorcseim nem lehet kora szules?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az igen...szerintem keress masik orvost...Zinnatot irtam a paromnak mandula gyulladasra...
2019. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Irtak*
2019. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem okozhat kora szulest szeptembere varom az elso babàm
2019. júl. 1. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A zinnat antibiotikum, nem tudja hogy hol a baci, akár mandulán, akár hólyagban, mindegy neki. Egyébként kimondottan adják hugyutakra, nekem az elmúlt években mindkét hólyaghurutnál ezt a hatónyagot adták. Ha jó az antibiotikum egy nap alatt enyhül a hólyagtünet, menj vissza holnap, mert néha ez nem használ, nekem erre külön felhivták a fogyelmem hogy két nap mulva urulógia ha neü javiul. Görcsös fájdalom lehet hólyagtól is, reméljük az. De ha fokozódik, ügyelet.
2019. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sokat! Számtalanszor fel voltam fázva, a gyömbér + gyógynövény főzete vált be nekem. Mielőbbi gyógyulást!
2019. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sok folyadék, sok C vitamin
2019. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben rendszeresen volt ilyen problémám, mióta tőzegáfonya kapszulát szedek nincs szerencsére szerintem próbáld ki
2019. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyu, nem akarlak ijesztgetni, de ureaplasmát néztek? Taval kórházban szó szerint vért pisiltem, ugyanezt a gyógyszert kaptam. Semmi, csak hasmenés. Nődoki kért ureaplasma vizsgálatot, s pozitív lett. Páromnak és nekem is írtak két-két doboz antibiotikumot, vmi d betűset, doxyciclin, vagy valami hasonló, s elmúlt. Nem akarlak ijesztgrtni, s orvos se vagyok, de gondoltam, hátha jó, ha tudsz róla, hogy van ilyen betegség is. Azóta semmi bajom.
2019. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!