Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mennyit kesett a...

Nektek mennyit kesett a menstruacio elso szex utan?

Figyelt kérdés
Nekem 12napja nem jott meg, a tesztek negativak.
2019. júl. 2. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A teszt csak két hét után fogja kimutatni az aktustól számítva, nekem az első után pár napot késett. Valószínűleg stressz, meleg miatt késik, ha védekeztetek normálisan. Ilyenkor ajánlják a meleg ülőfürdőt, ill egy kevés vörösbort, hiszen ez az inverze a citromleves késleltetésnek.


Ha nagyon aggódsz érdemes elmenni nőgyógyászhoz, UH-val megnéz.

2019. júl. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vedekeztetek ne tesztelj akkor nem erdemes. Nekem 2 hetet kesett az elso utan,ennek mar jo par eve,most a meleg es a frontvaltozasok miatt folyamatosan vagy elobb vagy kesobb jon meg,ha stresszes vagyok az plusz par nap. Akarmi okozhatja nyugi. Az elso aktus utan annyi hormon szabadul fel hogy siman kesik heteket
2019. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár napot késett az első után.
2019. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 héttel hamarabb jött meg.
2019. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyit, sőt. Míg szűz voltam teljesen rendszertelen volt, néha késett 2 hetet, néha egy héttel korábban jött. Az első szex után napra pontosan beállt 28 napra (vagy maximum +/- 1 nap). De mindenkinék mást vált ki.
2019. júl. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!