Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cickafark teatol ket verzes...

Cickafark teatol ket verzes egy honapban? Lehetseges ez? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Nekem eleg eros a menstruaciom, igy muszaly voltam valami ,,gyogymodhoz" fordulni ha lehet ezt igy fogalmazni. Nagyon feltem tole, mert olvastam rola jot is es rosszat is. Hat en kellemesen csalodtam, nagyon sokat hasznalt. A 6 napos verzes ugyanugy megmaradt, viszont a mennyiseg az nem volt sok (kb 5-6napon szokott ennyi lenni). Ez 18-24ig tartott. Aztan tegnap delutan elkezdodott az egesz elorol. Nagyon gyenge volt csak mikor toroltem akkor latszodott, ilyen barnas volt. Aztan este turheto volt, viszont reggel mar remalom. Olyan eros mint eddig.. jo talan 3fokkal jobb de na. Most iszom a 2.teamat (cickafark) most nem veszek eszre semmi valtozast. Felorankent jarkalok wcre. De mehetnek 10 percenkent is.. Tudjatok ez mitol lehet?

#cickafark #cickafarkfű tea #két menstruáció #erős havi
2019. júl. 1. 12:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent 16/L
2019. júl. 1. 12:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a cickafark tea miatt van, egyszerűen nincs rendben a menstruációd. Miért nem mentél már nőgyógyászhoz?
2019. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet ez ciszta jele is petefészekben a túl vérzés vagy a nagy mennyiségű vérzés.

Ilyenkor nem teákat kell inni, hanem ha probléma van, orvoshoz menni.

16 évesen még nem feltétlenül állhatott be a menzeszed normálisra, de attól ez még nem természetes, hogy így szenvedsz ilyenkor minden hónapban.

Ha pedig nőgyógyászati problémád van, minél hamarabb kiderül, annál kisebb következménye lehet.

2019. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
2019. júl. 2. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!