Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap szexeltem. Utana...

Tegnap szexeltem. Utana vereztem, de nem sokat. Most felfazas -szeru erzesem van. Ez mehnyakrak, petefeszekrak?

Figyelt kérdés

Nagyon felek! Mi lehet az oka!

Sose volt ilyen, hogy verezzek szex utan..


2019. júl. 2. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Egyik sem.
2019. júl. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az akkor?
2019. júl. 2. 07:51
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Néha előfordul egy erősebb aktus után,hogy vérzil az ember. Hajszálér sérülés, hámsérülés de a sok szextől lehet hólyaghurut is. Egy ideig ne szexeljetek,el fog múlni. Ritkán ugyan,de velem is előfordult már.
2019. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kicsit durvabb volt a szex az felserthetett. Ha nem volt az es megis akkor inkabb fordulj orvoshoz mert mi nem vagyunk azok. Nem rak neaggodj annak mas tunete lenne nem ez
2019. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezert mondjak, hogy szex utan mindig el kell menni pisilni, hogy ne legyenek felfazasos tuneteid. A bacikat kimosd a hugycsovedbol.
2019. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tobbszor elofordul, vegyel be szex utan dmannozt. Ez egyfajta cukor ami kimossa az e-colit a holyagbol. A holyaghurutot 90%-ban ecoli okozza, szoval valoszinuleg hatni fog. Legalabb 1-1,5 orara hagy a holyagodban hatni aztan pisi, de addig ne. Ha jelenleg fel vagy fazva, akkor iigyal meg egy adagot, hagyd hatni majd pisild ki es addig ismeteld amig el nem mulik.


Es nem... a pisiles nem mindenkinel old meg mindent -.-

2019. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!