Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet ez a folyas?

Mitol lehet ez a folyas?

Figyelt kérdés

Elso korben gyorsan le irom, hogy 3 honapja csaszaroztak.

Tegnap ota van egy erdekes folyas, nagyon kocsonyas, nyulos es viszonylag nagyobb mennyisegu valadek a bugyimon. Szagtalan es opalos szinu. Egyeb tunetem nincs, nem viszeket es nem faj semmim. Nem hiszem h ez meg locchia lenne mar reg njncs csaszar ota folyasom.

Mi lehet ez? Peteeres lenne? Ahhoz kicsit soknak tartom a mennyiseget es annal szerintem surubb, kocsonyasabb az allaga.

Nemtudom...

Valakinek volt mar hasonlo? Mivel nincs egyeb tunetem nem tudom h forduljak e orvoshoz



2019. júl. 2. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak tisztul a hüvelyed?
2019. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg mindig? Mar legalabb 1 honapja ugyanolyan volt minden mint terhesseg elott, most meg hirtelen megint tisztulna? Nem tudom...
2019. júl. 2. 18:16
 3/6 anonim válasza:
használj betétet ameddig ez fennáll ha zavar.
2019. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hüvely folyamatosan tisztul, én meg nem szültem, de van úgy, hogy nekem is erősebb néha ez a folyásom
2019. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hmm hat lehet hogy igazad van...

Kicsit a szine is furcsa es nagyon picit ver szaga van🤷🏼‍♀️

Varok par napot ha nem mulik szerintem elmegyek dokihoz

2019. júl. 2. 23:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Keresgeltem a neten es basszus egy az egyben olyan mint a nyakdugo... letezik hogy az most tavozna??? Ez oltari hulyesegnek tunik nekem de esku total ugy nez ki
2019. júl. 2. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!