Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől latszódhat a linea...

Mitől latszódhat a linea nigra csík a hasamon?

Figyelt kérdés

Ma a strandon rokonom tette szóvá, hogy látszódik és milyen fura, pedig ez terhes nőknél szokott. Kicsit meg is ijedtem, hogy nemar ilyesmit ne is mondjon, ne ijesztgessen, nem vagyok terhes. De azért nyugtalanít. Fogamzásgátlót szedek már jó ideje, pcos is vagyok, sőt kb 1 hónapja voltam citológiai vizsgálaton ahol azért látszott volna szerintem, szóval kb 0 esélye lehetne, hogy terhes lennék. De akkor mitől lehet? Esetleg van akinek ugyanigy csak úgy ott van a hasán, köldök alatti részen?

Már arra is gondoltam talán a pcohoz van köze..

Köszönöm, aki tudna valaszolni



2019. júl. 2. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromtól látszott. Terhességkor erősebb és hosszabb lett. Nem tudom, miért látszott, de nem tudtam tenni ellene. Ez van.
2019. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet csak ugy latszik nekem is,
2019. júl. 2. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is látszik, bár még soha nem voltam terhes. A barna hajú nőknek szokott látszani általában 🤔
2019. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is látszik halványan, mióta az eszemet tudom (na jó, valószínűleg csak a pubertás óta), és sosem voltam terhes. Nem számít ritkának ez a jelenség.
2019. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom :)

Tini korom óta látszik nekem is

2019. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtato valaszokat, kicsit elhamaekodottan paraztattam sajat magam azthiszem😅☺
2019. júl. 4. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!