Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyajakon fekete dudor mitől...

Nagyajakon fekete dudor mitől lehet? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Néhány hónapja lilás kis folt jelent meg a bal nagyajakon,nem foglalkoztam vele azt gondoltam hogy egy vágás,viszont mostanra egy kemény fekete dudor lett kb 1cm,szabályos kör alakú, nem fáj, nem viszket,semmi csak ott van de nagyon aggódok,hogy valami rákos elváltozás.(egész biztosan nem szőrtüsző gyulladás) valaki tapasztalat már hasonlót?pesrze orvoshoz kellene menni vele de még képtelen vagyok elszánni rá magamat.

20/L


2011. szept. 19. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, de mindenképpen menj orvoshoz.
2011. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dokihoz menjel
2011. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nézesd meg dokival,sztem nem egyformák ezek a kinövések sem, nekem a hüvelybejáratnál volt egyszer,szintén nem fájt,meg semmi a doki aszonta elmulik. el is mult. de azért jobb megkérdezni.
2011. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
csak nem egy romalegénnyel háltál?
2013. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Szeretném megkérdezni, hogy mi lett ezzel a dudorral? Voltál dokinál? Vagy magától elmúlt?

2013. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!