Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszan tartó barna folyás?...

Hosszan tartó barna folyás? Kisregény lejjebb.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok, 13 éves korom óta menstruálok és eddig soha nem volt gondom vele. Nem fájt a hasam, nem késett soha, viszont most van egy gondom. Június 20-án szóbeli érettségiztem, az utolsó két napban nem is nagyon ettem, nagyon stresszes voltam. Június 19-én kellett volna megjönnie, azonban az elmaradását betudtam a stressznek, mivel más problémám nem volt. Június 24-én erős alhasi (jobb oldali) görcseim voltak, először vakbélre gyanakodtunk, viszont két napra rá el is múlt teljesen. Június 26-tól kezdve barna folyásom van. Nem erős, halvány, viszont a bugyin meglátszik. Általában éjszaka történik, napközben többnyire tiszta marad a betétem is. Semmi más tünetem nincs, nem fáj semmim, esetleg még annyi, hogy július elseje körül kipattogzott a bőröm picit, mint eddig menstruáció előtt, viszont a folyás egyszerűen nem múlik. Orvoshoz mindenképp elmegyek, nem itt szeretném meggyógyíttatni magamat, azonban érdekelne, hogy valaki más találkozott e ezzel, illetve, hogy ilyenkor szerintetek mi a teendő?! Válaszokat előre is köszönöm, elnézést a kisregényért! :)

2019. júl. 4. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul hogy néha kimarad. Nekem is volt ilyen.
2019. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, remélhetőleg nincs nagy baj. Így látatlanban nehéz tippelni, hogy mi lehet, nekem akkor volt hosszantartó barnás folyásom, amikor elkaptam egy fertőzést.
2019. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mentek a zöld kezek! :)

Kifelejtettem, hogy nemi életet nem élek, szóval az ehhez kapcsolódó fertőzések, illetve terhesség nem jöhet szóba. :)

2019. júl. 4. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!