Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlzott stressz és/vagy front...

Túlzott stressz és/vagy front miatt lehetséges barna folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok és azt szeretném tudni, hogy állhat-e ez a barnázás hátterében. Nem viszket, nem csíp, nincs szaga sem, viszont kezdek kicsit aggódni.

Az elmúlt fél évben nagyon stresszes voltam (sok vizsga, dolgozat) illetve a frontra is érzékeny vagyok. Lehetséges hogy ez áll a háttérben?

Köszi előre is! :)



2019. jún. 3. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy progeszteron hiány.
2019. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem indokolja.
2019. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A stressztűl lehet, aki nagyon ideges arra rágyühet a fosás.
2019. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy a stressz miatt van (saját tapasztalat alapján). Én pl. amikor felkerültem gimibe, 7 hónapig meg sem jött rendesen, csak ilyen barnázós dolog volt helyette, és azóta is elég sokszor előfordul. De egyébként érdemes kivizsgáltatni ha többször tapasztalod, nem érdemes halogatni mint ahogy én teszem azóta is.
2019. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!