Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló sárga folyás?

Fogamzásgátló sárga folyás?

Figyelt kérdés

4 hónapja szedek fogamzásgátlót a havi görcseim miatt. Pár napja vettem észre, hogy a megszokott folyásom sárgás. Megnéztem, hogy mitől lehet és fertőzést olvastam. Csak nekem a színe más, se kellemetlen szag, se viszket. Orvoshoz nem tudom mikor tudok menni, mert holnap vagy holnapután fog megjönni.

Nektek is volt ilyen? Fertőzés lehet mégis?

21/L



2019. júl. 6. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magával a színváltozással ne törődj. Ha megváltozik a színe (kellemetlen), állaga, sokkal több lesz, vagy viszketsz rendesen, akkor nődoki.
2019. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is fogamzásgátlót szedek és sárga a folyásom. Voltam dokinál is, a tenyésztés negatív lett. Szóval szerintem neked is minden rendben.
2019. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sárga folyasom van elmentem orvoshoz azt mondta hogy amig nincs egyéb panaszom addig ez teljesen normalis.
2019. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szagát akartam írni színe helyett elnézést. :D
2019. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kiserdi válasza:
Menj orvoshoz. Nem biztos hogy ami másnak az neked is. Ezek a dolgok egyéntől függőek.
2019. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!