Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki hasonló problémával...

Valaki hasonló problémával mit szedett vagy használt rá?

Figyelt kérdés
Egy hete jártam nőgyógyásznál mielőtt mindneki írná hogy el kellene menjek. Tehát viszket es fáj odalent, a szeméremajkaim hámlanak is. Úgy érzem szárazabb mint általában szokott lenni. Az orvos nem látott semmi rendelleneset, de én érzem hogy nem jó. Fertőzés kizárva mert az orvos vett kenetet, és ha tényleg szárazságról van szó, mit lehet használni rá ?

2019. júl. 7. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet krémet vagy kúpot venni szárazság ellen, próbáldki ha használ jó ha nem akkor nem az a bajod.
2019. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Ellen probiotikus tampont (amikor megvan) illetve a krémet. Eléggé drága de tenyleg hatásos! Nekem intim gyanta miatt szárad ki néha, a krém helyre rakja egy-kettőre :)
2019. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!