Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióta megvan, mindig késik a...

Mióta megvan, mindig késik a menzeszem néhány napot. Emiatt érdemes lenne elmennem nőgyógyászhoz? 18/L

Figyelt kérdés
13 éves korom óta menstruálok és szinte kivétel nélkül késik minden hónapban. Az egyik barátnőm szerint ez nem normális és jobban tenném, ha elmennék egy orvoshoz.
2010. júl. 10. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg 21 és 36 nap között normális. De ha nagyon aggaszt, menj orvoshoz!
2010. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19 évesen ugyanez miatt voltam nőgyógyásznál , mert rossz volt minden hónapban aggódni, teherbe estem, vagy sem ( védekeztünk a párommal természetesen, de mikor késik, csak ez kattog az ember fejében). Erre a doki annyit tudott mondani, hogy ha annyira zavar, szedjek fogamzásgátlót, akkor majd napra pontosan tudom mikor fog megjönni... és elmondta ugyanazt, amit az előző is, hogy 36 naponta még normális a menses...
2010. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "minden hónapban késik néhány napot"? M ert ha azt, hogy nem 28 napos a ciklusod, akkor az teljesen normális, alig van olyan nö, akinek magától 28 napos lenne, 21 és 36 nap közötti hosszúságú ciklus még nem problémás.
2010. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak pár napot?

Nálam a 31-35 napos ciklusok a normálisak, és ennél általában több. Hivatalosan úgy nézem, hogy ha júniusban 23-án jött meg, júliusban leghamarabb 23-án fog, de lehet, hogy 31-én.

Nem hinném, hogy ez gáz, azon kívül, hogy rettentő kellemetlen. A fogamzásgátló esetleg megoldást jelenthet, nem éltem még vele, de ezt mondják.

2010. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!