Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha még szűz vagyok és elmegyek...

Ha még szűz vagyok és elmegyek nőgyógyászhoz, mert késik, akkor megvizsgálhat?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán mi fog történni?
2009. dec. 19. 16:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%

Miért ne vizsgálhatna? Úgy gondolod ez kizáró ok?

Hogy mi fog történni azt majd a doki eldönti.

2009. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jó, de ha most feldug ilyen műszereket akkor átszakítja a szűzhártyámat.. ezért kérdeztem.
2009. dec. 19. 16:29
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Miért szakítaná át? 8 évig tanul az orvosin, nem olyan béna ennyi év után, hogy átszakítson egy szűzhártyát.
2009. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jólvan, még soha nem voltam nőgyógyásznál, nem kéne ilyen bunkón válaszolni.
2009. dec. 19. 16:33
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Análisan vizsgálják a szűz lányokat, de lehet, hogy más alternatívája lesz. Megfogja veled beszélni, így Te is dönthetsz.
2009. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Első kettő vagyok. Nem érzem bunkónak a válaszomat, csak nem értettem a problémádat, ezért kérdeztem annyit. Sajnálom, hogy ilyen érzékenyen érintett.


Én is voltam már szűzen nőgyógyásznál. Nem fogják análisan vizsgálni.

2009. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Van úgynevezett "szűz tükör" is, amit használhatnak elvileg ilyenkor. Análisan is szoktak néhol, de erről én egyre kevesebbet hallok, biztos kevés doki csinálja már. Az biztos, hogy vigyázni fog Rád, de azért jó, ha akkor is mondod, hogy szűz vagy, ha nem kérdezik!
2009. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
65%

Szia!

Amikor én először voltam nőgyógyásznál, hogy fogamzásgátlót írassak, megkérdezte tőlem, volt- e már szexuális kapcsolatom. Mondtam, hogy nem, és azért szeretnék felíratni gyógyszert, hogy ezután lehessen. Ekkor ő csak hasi ultrahangot csinált. Elvileg nem vizsgálhat meg "úgy", mivel még szűz vagy. Ekkor általában csak hasi ultrahangot csinál és vérvételre küld. Az én dokim jófej volt ebből a szempontból.

Remélem tudtam segíteni. És ne izgulj! A vizsgálat sem fáj :)

2009. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Én is hallottam róla, hogy a szűz lányokat, análisan és ultrahanggal vizsgálják. Miért mész? Mi a panaszod?

Amúgy úgy van, hogy bemész, leülsz az orvossal beszélgetni. Megkérdezi, hogy mióta menstruálsz, mikor volt az utolsó menstruáció, élsz-e nemi életet. Utána mész az öltözőbe, levetkőzöl alulról, és akkor megvizsgál, utána visszaöltözöl, és vagy le kell venni a pólód, vagy csak fel kell húzni, és akkor megtapogatja a melleidet is. Nem kell izgulni :) Összesen 5 perc kb. beszélgetéssel együtt.

2009. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, közben rájöttem, hogy azért mész mert késik...
2009. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!