Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyerekeknél is alakulhat ki...

Gyerekeknél is alakulhat ki roszz hormonszint miatt fibrocisztás emlőbetegség? Vagy örökölhető?

Figyelt kérdés

A lányom (14) mostanában mindig menstruáció elött mondogatja hohy fájnak a mellei. Megnéztem nek, és mind két mellébe van egy-egy kerek csomó.

Nem ijedtem meg mert nekem is ilyen volt 20 évesen a melleimbe, és azt mondták a gyermek könyen örökölheti. A neve fibrocisztás emlőbetegség.

Mondtam a lányomnak hogy mennyünk el vele orvoshoz, és az orvos majd ad rá gyógyszert, de nem hajlandó eljönni, mert nagyon fél.

Utána olvastam és láttam hogy nem normális hormon szint okozza.

Neki lehet van ilyen mert az arca is nagyon hamar (10 évesen) már tele volt pattanásokkal és mitesszerekkel. Eddig semmi nem tudta kiirtani nekí a pattanásokat.

A lába és a honalja is hamar és sűrűn szőrösödött.


Szerintetek? És hogyan vegyem rá az orvosra?


Köszönöm szépen a válaszokat és szép napot


2019. júl. 12. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de 14 évesen a lányod a te felelősséged! Vidd el orvoshoz, ha akarja, ha nem. Az egészség nem kívánságműsor!

Gondolom nem vagy orvos, hogy diagnosztizálni tudd, hogy ugyanez volt veled is!

2019. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!