Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Gyerekeknél is alakulhat ki roszz hormonszint miatt fibrocisztás emlőbetegség? Vagy örökölhető?

A lányom (14) mostanában mindig menstruáció elött mondogatja hohy fájnak a mellei. Megnéztem nek, és mind két mellébe van egy-egy kerek csomó.

Nem ijedtem meg mert nekem is ilyen volt 20 évesen a melleimbe, és azt mondták a gyermek könyen örökölheti. A neve fibrocisztás emlőbetegség.

Mondtam a lányomnak hogy mennyünk el vele orvoshoz, és az orvos majd ad rá gyógyszert, de nem hajlandó eljönni, mert nagyon fél.

Utána olvastam és láttam hogy nem normális hormon szint okozza.

Neki lehet van ilyen mert az arca is nagyon hamar (10 évesen) már tele volt pattanásokkal és mitesszerekkel. Eddig semmi nem tudta kiirtani nekí a pattanásokat.

A lába és a honalja is hamar és sűrűn szőrösödött.

Szerintetek? És hogyan vegyem rá az orvosra?

Köszönöm szépen a válaszokat és szép napot

júl. 12. 14:43  Privát üzenet  

A válasz

Ne haragudj, de 14 évesen a lányod a te felelősséged! Vidd el orvoshoz, ha akarja, ha nem. Az egészség nem kívánságműsor!

Gondolom nem vagy orvos, hogy diagnosztizálni tudd, hogy ugyanez volt veled is!

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 12. 15:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális hormonszint mellett is lehet PCOS?
Nagyon rosszak a hormonszintjeim? 17 éves múltam és egyáltalán nem menstruálok.
Megduzzadt a jobb mellbimbóm, picit nagyobb lett pár napja és nagyon érzékennyé vált ha hozzáérek. Mi lehet az oka? 2 éve szedek fogamzásgátlót (Dande) de soha semmi bajt nem...
Nőknél lehet valamilyen természetes módon csökkenteni az ösztrogént?
Fibrocisztas mellgyulladasa volt e kozuletek valakinek? Elvegeztek e a bipszias beavatkozast? Kiujult -e utana? Szeretnem azt megkerdezni, melyik az a gyogynoveny vagy gyumolcs...
Mit jelent ez a hormonszint?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!