Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek Candidás vagy sem?

Lehetek Candidás vagy sem?

Figyelt kérdés

Vettem Candida tesztet, de szeptember 30-án lejárt. Ma csináltam meg negatívat mutatott! Szerintetek reális képet mutathatott?? Mindenképpen megyek majd dokihoz, mert úgy érzem néha mintha candida tüneteim lennének, valamikor meg tudom, hogy nem lehetek az..

Vélemények??


2008. nov. 13. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha negatívat mutatott, akkor negatív, de ha leírnád a tüneteket, akkor jobban lehetne véleményt írni.

Úgysem tudjuk ki vagy és nagyon sokmindenkinek van gombás hüvelyi fertőzése.

A hüvelygomba jelen van minden nőben, ha elszaporodik, akkor hívják fertőzöttnek és kezelni kell.

Ha nem írod le a tüneteket, akkor a doki majd megmondja.

Sajnos van akinek ez a betegsége, és állandóan visszatér.

Canesten combi jó rá, de azt nem lehet tartósan.

2008. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát a tüneteim: fáradt vagyok, fáradékony; hüvelygombám van, adott rá mindegyik doki egy s más gyógyszert, és nem múlt el; alhasi fájdalom, olykor viszket a végbelem környékén, de azt ráfogható az aranyeremre!

Gondoltam, h a hüvelygombám a foggátló miatt nem múlt el. De az a legmeglepőbb, hogy nincs is erős, túrós folyásom, alig van valami, alig viszket, de ott van az a szag. Lehet, hogy erősebb gyógyszer kellene?

Azért kérdeztem, hogy ha lejárt kb. másfél hónapja, akkor is mutathat reális eredményt?!

Kb. ennyi, de ha eszembe jut valami, akkor még leírom!

2008. nov. 13. 21:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Véleményeket még! Please!
2008. nov. 13. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!