Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg?

Miért nem jött meg?

Figyelt kérdés
Ciklusom 28 napos, nagyon pontos. Fogamzásgátlót nem szedek, nem bírom, megérzem a peteérést, eddig nem volt gond! 9ik napja késik. Múlt hét pénteken kellett volna megjönnie, a tünetek el is kezdődtek, de csak nem jött meg,kétségbe estem terhes vagyok. Egyenlőre semmi tünetem, a hőm teljesen normális 35,9-36,4 max, továbbtra is rakodok-pakolok, sportolok, néha még görcsölök, de csak nem jön meg. Nödokit holnap du kell hívjam idöpontért, laborba kedden megyek. Ha nem terhes vagyok mi bajom van? Nagyon be vagyok tojva :(
2019. júl. 14. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Baratnomnek van h kimarad egy honapot is. Sztem kar parazni. Ha ert stressz vagy van rajtad egy kis tulsuly, ez teljesen normalis.
2019. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív akkor valami hormonzavar. Ugyanis az már az elmatradáskor vagy max két nap mulva kimutatja. Van hogy nagy melegben késik bagy kimarad. Egyszer egyszer nem gond.
2019. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2019. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy egy hónap ki is maradt

Vagy késett es akkor a következő meg korábban jött meg, aztán megint visszaállt normalisra


De azt nem is írod, hogy lefekudtel volna valakivel

Vagy lefeludtel a baratoddal védekezés nélkül?

2019. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
férjnél vagyok, nyílván sexelünk, 6 éves a kisfiam, több gyereket nem szeretnék! Mivel a fogamzás gátlót nem bírom így odafigyelünk, precízen ment is ez eddig gond nélkül! gondoltam valami hiba csúszott a számításokban most és becsúszott a bébi, mivel soha nem volt gond a mensimmel 4 hetente pénteken max szombaton megjött! Olvastam, hogy a testhő ilyenkor magas a sárgatest hormon miatt, ezért kizártam a terhességet és totál be vagyok parázva mi a bajom?! Tesztet nem vettem, nem is fogok, dokihoz megyek, nem bízom benne, kisfiam 10 hetesen sem mutatta ki.... rengeteget teszteltem, nem értette senki miért.Stressz van bőven, elhízás nincsen, 23% körül van a testzsír %-om egészségesen élek és sportolok. A héten biztosan kiderül, csak mindjárt a legrosszabbra gondolok és totál rá vagyok parázva mi a bajom, főleg, hogy minden pontosan úgy zajlott múlt hét péntek óta ahogy szokott, csak éppen nem véreztem
2019. júl. 14. 21:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy!
2019. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen,pozitív a teszt :(
2019. júl. 15. 12:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Már tegnap megmondtam!3-as vagyok
2019. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez kellemetlen. De legalább már tudod, miért késik.
2019. júl. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezért kellene védekezni, főleg ha nem akarsz gyereket..,
2019. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!