Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a fekete dolog?

Mi ez a fekete dolog?

Figyelt kérdés
Egyik nap hirtelen annyit vettem észre hogy a bugyim feketés, sötét barnás... Másnap ugyanez.. Harmadik nap oda tettem egy betétet hogy ez felfogja ezt a dolgot és az egész betét tiszta fekete, nyálkás dologgal lett tele. (kicsit sötét barnás árnyalat is volt benne.) Valaki tapasztalt már hasonlót? Mi lehet ez? Nincs semmi más mellékhatása, nem fáj a hasam meg ilyenek... De nem is érzem hogy folyna vagy jönne ki valami 😣... Tényleg fontos, ne jöjjenek a trollkommentek

#egészség #egészségügy #fekete váladék
2019. júl. 15. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Köztivérzés lehet. Rendszeresen menstruálsz már?
2019. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Júniusban jött meg először
2019. júl. 15. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2019. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vérzés, ha nem gyorsan ürül, sötét, ha gyorsabban, élénkpiros, nincs jelentősége most. Első egy két évben rendszertelen lehet a menstruáció, ez az egyébként.
2019. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs anyukád? Eszembe nem jutna ilyeneket távdiagnózisban online idegenektől kérdezni! Menstruálsz!
2019. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De van anyukám csak féltem tőle megkérdezni xdd nem tudtam mi lett volna a reakciója
2019. júl. 15. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugi, ez menstruáció. Majd beáll.
2019. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Félsz a saját anyukádtól? Itt komoly baj van!
2019. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!