Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Egy pattanás volt a hátamon, amibe véletlenül belekaptam, nagyon csúnya, fekete varr szerű dolog van rajta, és nagyon fáj is. Mit csináljak vele, hogy elmúljon, hétvégére muszáj eltűnnie?!

Keress kérdéseket hasonló témákban: pattanás, bőrhiba, szétnyomott pattanás

febr. 25. 20:57  Privát üzenet  

A válasz
Naponta többször töröld át pattanásra való arcszesszel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 25. 21:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon csùnya fekete pattanások vannak az arcomon. Tudnátok valamit ajánlani?
Kijött egy pattanás a fejemen és megnyomtam és most nagyon csúnya lett. Mit tegyek?
Egy faggyúciszta szerű pattanás jött ki rajtam már egy hónapja amit nyomkodtam és jött belőle váladék és kisebesedett többször is, de még mindig ott van és félek hogy csúnya...
Függőségemben segíteni?
A klornak van valami hatása a pattanásokra? Csunyabbak lesznek? Esetleg szebbek? Vagy semmi?
A fehér fényben csunya piros az arcom?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!